ReklamaBCF - BUSINESS COMMERCIAL FINANCE

Ukážka Internetovej stránky firmy BUSINESS COMMERCIAL FINANCE s.r.o - BCF

BCF - alternativny dodavatel elektriny plynu

O firme BUSINESS COMMERCIAL FINANCE sro zo stránky www.bcf.sk

BCF, s.r.o. je dodávateľom elektriny a zemného plynu. Pôsobíme na slovenskom aj českom trhu a sme veľkou konkurenciou pre tradičných aj alternatívnych dodávateľov energií. Podporujeme podnikateľské aktivity na priateľskej úrovni a požadujeme vzájomné akceptovanie pravidiel podnikania v duchu FAIR PLAY. Smerujeme svoje úsilie k uspokojovaniu záujmov a potrieb svojich klientov k dosiahnutiu podnikateľského úspechu. Efektívne sa staráme o image spoločnosti a o tvorbu dobrého mena. Hlásime sa k pravidlám podnikateľskej etiky a dbáme na svoju profesijnú česť. Zodpovedáme za svoje konanie, rozhodnutia, zvolené postupy a sme si plne vedomí svojich individuálnych pracovných kompetencií. Podporujeme osobnostný rast zamestnancov, vzdelávanie a využívanie nových technológií. Rešpektujeme sa ako jeden tím a ideme za spoločným cieľom, dôverujeme si a navzájom spolupracujeme. Neustále sa zdokonaľujeme a realizujeme riešenia, pri ktorých dbáme na ochranu životného prostredia a rešpektujeme ekologické normy.


 Aké princípy uplatňujeme:

a) klientsky individuálny prístup
preberáme kompletnú administratívu, všetko riešime priamo v spoločnosti u klienta.

b) rýchlosť – flexibilnosť
reagujeme rádove v hodinách ako v priebehu schvaľovacieho procesu, tak aj v priebehu obchodného prípadu, čo nám umožňuje ON LINE systém riadenia a schvaľovacieho procesu.

c) diferencovaný model financovania
každý obchodný prípad je riešený a prispôsobený na základe konkrétnych požiadaviek a potrieb zákazníka.

d) znalosť obchodného prostredia klienta

znalosť vyplýva z dlhoročných obchodných skúseností, osobných prístupov a z dôkladnej analýzy, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou prípravy konkrétneho modelu daného klienta.

Reklama

Novinky

VašaEnergia dodáva aj plyn

Firma Vaša Energia s.r.o. je zabehnutý dodávateľ elektrickej energie. Od roku 2010 sa však stal aj dodávateľom plynu a úspešne konkuruje veľkým hráčom na trhu.

čítať viac


10 rád ako ušetriť

Najľahšie zarobené peniaze sú ušetrené peniaze. Myslíte si, že sa už viac nedá šetriť? Či ste firma alebo domácnosť, ponúkame vám 10 rád ako ušetriť na elektrine a plyne až 30%.

čítať viac


Reklama