ReklamaAlternatívny dodávateľ plynu ELGAS

Ukážka internetovej stránky www.elgas.sk

Alternatívny dodávateľ plynu na Slovensku ELGAS


O firme Elgas zo stránky www.elgas.sk

Opierame sa o silné finančné zázemie

Podnikanie v energetike si vyžaduje schopných ľudí, technické, ale aj kapitálové zázemie. Trh s energiami je nevyspytateľný a len finančne silné spoločnosti dokážu na seba prevziať garanciu za nepretržitú a stabilnú dodávku energií.

Náš materský holding, spoločnosť GGE (Grafobal Group Energy), je významným členom investičnej skupiny GG (Grafobal Group), ktorá operuje

v 17-tich krajinách sveta a podniká s ročným obratom viac ako 700 mil. EUR.

Finančná sila skupiny, do ktorej ELGAS patrí, je pre Vás zárukou, že spolupracujete s partnerom, ktorému môžete zveriť do rúk takú kľúčovú oblasť, akou je dodávka elektrickej energie a zemného plynu.

Tvoríme synergiu elektriny, zemného plynu a profesionálneho prístupu

Na Slovenskom liberalizovanom trhu s energiami sa profilujeme ako jedinečný partner pre stredných a veľkých zákazníkov pre odber elektriny
a zemného plynu. Synergia ponúkaných energií, profesionality a individuálneho prístupu otvára našim zákazníkom úplne nové možnosti, ako zefektívniť hospodárenie s energiami, a tým znižovať náklady.

Reklama

Novinky

VašaEnergia dodáva aj plyn

Firma Vaša Energia s.r.o. je zabehnutý dodávateľ elektrickej energie. Od roku 2010 sa však stal aj dodávateľom plynu a úspešne konkuruje veľkým hráčom na trhu.

čítať viac


10 rád ako ušetriť

Najľahšie zarobené peniaze sú ušetrené peniaze. Myslíte si, že sa už viac nedá šetriť? Či ste firma alebo domácnosť, ponúkame vám 10 rád ako ušetriť na elektrine a plyne až 30%.

čítať viac


Reklama